Ponuka krúžkovej činnosti v šk. roku 2020/2021

Milí rodičia a členovia našich záujmových útvarov, školský rok 2020/2021 klope na dvere a preto pridávame pár informácií k organizácii školského roka u nás v CVČ:
  • Opatrenia Ministerstva školstva a RÚVZ hovoria o prísnejších pravidlách pri nástupe do škôl a školských zariadení, napriek tomu je dôležité, aby ste svoje dieťa prihlásili v prvej polovici septembra na záujmový krúžok.
  • Prosíme rodičov, ktorí sú už rozhodnutí, na aký krúžok chcú dieťa zapísať, aby tak urobili osobne v CVČ. Nezabudnite si rúško.
  • Bližšie informácie o záujmovej činnosti môžete získať na pripravovanej akcii CVČ – CENTRUM V STREDOVEKU, ktorá sa uskutoční v CVČ 30. 8. 2020 v čase od 14.00 – 17.00 hod.
  • Veríme, že sa školský rok rozbehne a my nebudeme musieť meniť svoje plány. Určite urobíme, čo je v našich silách, aby sa vaše deti u nás cítili dobre a realizovali sa v tom, čo ich baví.
Krúžková činnosť podľa daného rozvrhu sa v CVČ oficiálne začne podľa usmernenia Ministerstva školstva. Predpokladáme koniec septembra.
Tešíme sa na Vás, Vaše CENTRUM.
Facebook
Pinterest
Twitter
WhatsApp
VK
Telegram
Email