Ponuka krúžkovej činnosti v šk. roku 2020/2021

Milí rodičia a členovia našich záujmových útvarov, školský rok 2020/2021 klope na dvere a preto pridávame pár informácií k organizácii školského roka u nás v CVČ:
  • Opatrenia Ministerstva školstva a RÚVZ hovoria o prísnejších pravidlách pri nástupe do škôl a školských zariadení, napriek tomu je dôležité, aby ste svoje dieťa prihlásili v prvej polovici septembra na záujmový krúžok.
  • Prosíme rodičov, ktorí sú už rozhodnutí, na aký krúžok chcú dieťa zapísať, aby tak urobili osobne v CVČ. Nezabudnite si rúško.
  • Bližšie informácie o záujmovej činnosti môžete získať na pripravovanej akcii CVČ – CENTRUM V STREDOVEKU, ktorá sa uskutoční v CVČ 30. 8. 2020 v čase od 14.00 – 17.00 hod.
  • Veríme, že sa školský rok rozbehne a my nebudeme musieť meniť svoje plány. Určite urobíme, čo je v našich silách, aby sa vaše deti u nás cítili dobre a realizovali sa v tom, čo ich baví.
Krúžková činnosť podľa daného rozvrhu sa v CVČ oficiálne začne podľa usmernenia Ministerstva školstva. Predpokladáme koniec septembra.
Tešíme sa na Vás, Vaše CENTRUM.
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email