CVČ CUP

Tenisový turnaj CVČ CUP.

 

         Dňa 15.10.2011 sa už v mrazivom ráne o 10,00 hod na výborne pripravenom tenisovom kurte u Jozefa Barniaka zišli naše mladé novobanské tenisové nádeje. Deti boli rozdelené na kategórie dievčatá a chlapci. Keďže dievčatá majú prednosť, hrali svoje zápasy ako prvé. Zápasy sa odohrali s časového obmedzenia tajbrejkovým spôsobom do desať. Finálová štvorica ukončila svoje zápolenia v poradí :

1. Plachyová Zuzana

2.Plachyová Timea

3. Polcová Zuzana

4. Špireková Dominika

Sestry Plachyové sú však registrované tak CVČ udelilo 1. miesto aj neregistrovaným a to si vybojovala Polcová Zuzana.

Po dievčatách nastúpili chlapci, kde vznikla finálová trojica, ktorá sa vo vzájomných zápasoch popasovala o rozdelenie pohárov s nasledovnými výsledkami : Jaďuď–Uhrecký 10:5, Jaďuď–Gajdoš 10:3, Uhrecký–Gajdoš 10:8.

Z výsledkov vyšlo nasledovné poradie :

1. Jaďuď Timotej

2. Uhrecký Michal

3. Gajdoš Tomáš.

 

Tenis sa pre deti začal tréningovo organizovať v Centre voľného času len tento školský rok a za tak krátku časovú prípravu niektoré deti dosiahli veľmi dobrú tenisovú úroveň. Na finálové zápolenia sa dalo naozaj už pozerať.

Za vytvorenie týchto podmienok patrí poďakovanie Jozefovi Barniakovi, ktorý ochotne poskytoval vždy kvalitne pripravený tenisový kurt, riaditeľovi základnej školy sv. Alžbety Mgr. Branislavovi Pirháčovi za poskytnutie telocvične v nepriaznivom počasí a Miroslavovi Tomašekovi, ktorý vo svojom voľne s radosťou prišiel vypomôcť s tréningovými jednotkami Ing. Jaroslavovi Plachému ktorý má na starosti športovú činnosť v CVČ.

V zimnom období sa deti presunú do telocvičné a už teraz sa tešíme na jarné slnko kedy sa bude môcť takáto akcia zopakovať.

Facebook
Pinterest
Twitter
WhatsApp
VK
Telegram
Email