ponuka športovej činnosti

 

Centrum voľného času Nová Baňa

Školský rok 2011/2012

ŠPORTOVÁ   OBLASŤ

 

Centrum voľného času ponúká oproti minulosti rozšírenú športovú činnosť, kde sa deti možu zoznámiť s daným športom a zdokonalovať sa v ňom. Pri dosiahnutí vyššej športovej úrovne súťaziť a reprezentovať seba, rodičov a mesto.

 PONUKA ŠPORTOVÝCH ČINNOSTÍ :

–         tenisový krúžok : pre deti, ktoré sa chcú naučiť hrať tenis. Činnosť bude prebiehať na tenisových kurtoch, kde tréning bude 1x do týždňa. Pre dokonalejších tenistov sa budú organizovať zápasy medzi sebou. Najzdatnejší v prípade záujmu budú reprezentovať na turnajoch.

–         lyžiarsky krúžok : pre deti ktoré sa chcú naučiť resp. zdokonalovať v lyžovaní. Činnosť bude prebiehať do prvého snehu v telocvični formou suchej prípravy 1x do týždňa. V zimných mesiacoch výcvik a tréningové jednotky budú uskutočnovať v lyžiarskom stredisku častejšie. Najzdatnejší sa budú môcť zúčastňovať lyžiarskych pretekov.

–         futbalový krúžok : pre deti ktoré baví futbal. Činnosť bude prebiehať na ihrisku, v prípade zlého počasia v telocvični 1x do týždňa. Činnosť bude v spolupráci s futbalovým klubom, kde pokročilí jedinci v prípade záujmu možu reprezentovať aj mesto v majstrovských futbalových zápasoch.

–         hokejový krúžok : pre deti ktoré baví hokej a majú záujem sa ho naučiť hrať. Činnosť bude prebiehať na ihrisku hokejového klubu 1x do týždňa – suchá príprava a 1x do týždňa bude chodiť autobus na ľadovú plochu do Levíc. Činnosť bude prebiehať v spolupráci s hokejovým klubom, kde pokročilí jedinci v prípade záujmu možu reprezentovať  mesto v majstrovských hokejových zápasoch.

–         stolnotenisový krúžok : pre deti ktoré chcú hrať stolný tenis. Činnosť bude prebiehať v CVČ 1x do týždňa, kde sú stolnotenisové stoly.

–         korčulovanie : pre deti, ktoré sa radi korčulujú v letných mesiacoch in- line (kolieskové korčule) a v zimných mesiacoch na ľadovej ploche 1x do týždňa. Pre dokonalejších základy krasokorčuľovania s hudbou a následnými vystúpeniami.

–         loptové hry : pre deti ktoré majú radi loptu. Činnosť bude v prebiehať v telocvični 1x do týždňa, kde deti sa naučia základy, resp. sa zdokonalia hrať vojejbal, vybijanú a basketbal.

–         plavecký : pre deti ktoré sa chcú naučiť a zdokonaliť v plávaní. Činnosť bube prebiehať na plavárni resp. v bazéne.

       Informácie o krúžkoch v CVČ Nová Baňa osobne od 10.00 do 16.00 u zodpovedného vedúceho pre športovú činnosť Ing. Jaroslava Plachého alebo cez mobil 0907 830 779.

Web: www.cvc.novabana.sk

 

Tešíme sa na Vás !!!

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email