24. septembra 2021 – 10:11 | Komentáre vypnuté na Oznámenie o voľbe do rady školy pre rodičov

Riaditeľka Centra voľného času, Bernolákova 30, Nová Baňa Vám oznamuje v zmysle zákona NR SR č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve v platnom znení a v súlade s Vyhláškou …

Čítaj ďalej »
Stalo sa – plagátiky

PODUJATIA

Novinky

Výsledkové listiny

Úvod » Stalo sa - články, Výsledkové listiny

Tenisový turnaj CVČ CUP 2012

Odoslal na 26. októbra 2012 – 18:23Bez komentárov

Tenisový turnaj CVČ CUP 2012.

         V októbrovú sobotu 13.10.2012 sa za pekného slnečného jesenného počasia na tradične výborne pripravenom tenisovom kurte u Jozefa Barniaka zišli naše mladé novobanské tenisové nádeje. Deti boli rozdelené do dvoch skupín – dievčatá a chlapci. Zápasy sa odohrali v skrátenom sete do štyri. Po zápoleniach v skupinách prvé dve dievčatá a prví dvaja chlapci postúpili do finálovej štvorky, kde sa hralo o celkového víťaza. Do finále sa prebojovali Michal Uhrecký a Timea Plachyová. Po výbornom tenise, kde sa muselo pri jednotlivých výmenách aj tlieskať sa zrodil výsledok 6:4 pre Michala, ktorý sa tak stal celkovým víťazom turnaja.

Odmenení však boli prví traja chlapci a prvé tri dievčatá. Poradie bolo v kategórii chlapcov nasledovné :

1.miesto : Uhrecký Michal ,

2.miesto : Gajdoš Tomáš,

3.miesto : Radič Gabriel

a v kategórii dievčat :

1.miesto : Plachyová Timea,

2.miesto : Plachyová Zuzana,

3.miesto : Solčanová Simona.

Tenis sa pre deti organizuje v Centre voľného času formou športového krúžku na tenisovom kurte, ktorý bezplatne a ochotne poskytuje Jozef Barniak. V zimných mesiacoch sa deti presťahujú do telocvične základnej školy sv. Alžbety, kde si pod vedením Ing. Jaroslava Plachého a Mgr. Petra Hudeca budú vylepšovať kondíciu a techniku úderov.

Finálová štvorica : Tomáš Gajdoš, Plachyová Zuzana Uhrecký Michal a Plachyová Timea

Komentáre sú uzavreté